Reklamacje i zwroty - Sklep z akcesoriami dla psów DogNation

contact@dognation.com.pl

539 994 875

0

Reklamacje i zwroty

 

Gdy dokonują Państwo zakupu w sklepie internetowym dognation.com.pl, zapewniamy możliwość zwrotu lub reklamacji zakupionych produktów, jeśli te nie spełniają Państwa oczekiwań. Przysługują Państwu te prawa przez 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, wystarczy, że przed upływem tego okresu prześlą Państwo odpowiednie oświadczenie.

 

Prosimy o dołączenie do przesyłki zwrotnej następujących dokumentów:

  • oryginał paragonu,
  • wypełniony formularz zwrotu lub reklamacji, który można pobrać z naszej strony.

Zalecamy również, aby produkty były starannie zapakowane w oryginalne opakowanie, z wszystkimi metkami, aby zapobiec ich uszkodzeniu w trakcie transportu.

W przypadku chęci wymiany produktu, prosimy najpierw o kontakt z naszym sklepem w celu potwierdzenia dostępności nowego towaru. Należy następnie pokryć koszty ponownej wysyłki zgodnie z naszym cennikiem. Możliwa jest jedna wymiana na każdy paragon. Jeśli wymieniony produkt również nie spełni Państwa oczekiwań, zachęcamy do jego zwrotu i złożenia nowego zamówienia.

Zwroty prosimy kierować za pomocą przesyłki monitorowanej kurierem na adres: Biskupa Krasickiego 4 lok. 14  71-333 Szczecin.

 

Prosimy nie wysyłać zwrotów do paczkomatów.

Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć zamówienie zgodnie z Państwa oczekiwaniami i w idealnym stanie. Mamy nadzieję, że dokonywane u nas zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.

Wszelkie zapytania dotyczące procesu zwrotu, wymiany lub reklamacji prosimy kierować na poniższy adres mailowy:

contact@dognation.com.pl

Szczegółowe informacje na temat procesów zwrotu, wymiany i reklamacji są dostępne w regulaminie sklepu.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu przez e-mail: contact@dognation.com.pl. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby udzielić odpowiedzi i wsparcia.

 

Proszę Pamiętać o dołączeniu oryginału paragonu do zwrotu.

Dostępne formularze do pobrania:

Formularz Odstąpienia od Umowy

Formularz Reklamacji

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z nowościami i promocjami!


© 2024 Dog Nation. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl sklepy internetowe Szczecin

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy artykuł pojawi się na magazynie. Podaj nam swój adres e-mail oraz ilość produktów.